Dotace

Materiálně technické vybavení prostor pro setkávání v obci Skalka

Materiálně technické vybavení prostor pro setkávání v obci Skalka

Obec Skalka realizuje projekt „Materiálně technické vybavení prostor pro setkávání v obci Skalka“, v rámci kterého proběhla obnova nevyhovujícího vybavení knihovny a také rekonstrukce kuchyňky v rámci obecních prostor pro setkávání. Do těchto prostor byla pořízena také keramická pec, která bude sloužit při akcích především pro děti.
Do knihovny byly pořízeny nové regály, kancelářský stůl a židle pro pracovníka knihovny, stůl a židle k počítači, 6 stohovatelných židlí pro návštěvníky a pořízena byla i nová barevná tiskárna. Zároveň byla vyměněna nevyhovující podlaha v knihovně a vyměněna svítidla.
V kuchyňce bylo nahrazeno stávající zastaralé a nevyhovující vybavení a vyměněna podlaha a osvětlení. Byl vyměněn veškerý nábytek a také elektrospotřebiče jako je sporák a lednice.
Projekt je spolufinancován Evropskou unií z Programu rozvoje venkova / Evropského zemědělského fondu pro rozvoj venkova metodou LEADER prostřednictvím
Místní akční skupiny Kyjovské Slovácko v pohybu, z.s.
Fotografie z rekonstrukce knihovny a z Otevření knihovny s přednáškou Petra Opavského si můžete prohlédnout v sekci Život v obci - Fotogalerie.

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
materialne-tech.-vybaveni-v-obci-skalka.jpg 2031.6 Kb